Ne
Yaparız?

Tasarım.

Doğru Ürünü Bulmak

Tekstil tasarım hizmeti ile pazardaki diğer tedarikçiler ile olan rekabette avantajın sağlanılması hedeflenir. Bu hedef aynı zamanda müşteriler için doğru ürünün bulunmasını sağlar.

Yaratıcılık ve Müşteri Odağı

Gerçekleştirilen tasarımlarla Eze Tekstil satışlarının büyük kısmı, özel koleksiyonlardan elde edildi. Yeni ve özgün tasarımlarla, markanın özüne uygun fikirler yorumlanır ve Eze Tekstil'in piyasa bilgisi koleksiyonlara yansıtılır.

Katma Değerli İşler

Yurt dışındaki mağazalar düzenli olarak ziyaret edilerek, müşterilere yeniliklerle ilgili bilgi verilir ve tavsiyeler sunulur. Sektörle ilgili uluslararası ve yerel fuarlar yakından takip edilerek, dünya moda sektörü için katma değerli işler ortaya çıkarılır.

Tasarım.

Üretim.

Doğru Üretim Zinciri

Üretim hacmine bakmadan, alınan tüm siparişler sadece doğru üretim zinciri bulunduktan sonra üretime alınır. Üretim süreci dikkatle planlanır ve süreç boyunca müşteri iletişimi sağlanır.

Kalite Güvencesi

Ürün kalitesini sadece kontrol edilmez, aynı zamanda üretimin her aşamasında kalite kontrolü sağlanır. Ürünün tatmin edici bir sonuç elde etmek için en doğru şekilde üretildiğinden emin olunur.

Paketleme

Dünya standartlarındaki buhar prosesi ile doğru hacim ve son yumuşaklığı verilen ürünler, son kontrol ve sayımdan sonra müşteri isteğine göre özenle katlanır, farklı lot yapılarında kolilere koyularak sevk edilir veya depoya gönderilir.

İhracat.

Hız ve Kalite Odağı

Eze Tekstil, ihracat üretiminde hız ve kalite odağını ön planda tutar. Bu sayede ihracat oranını yıllık %20 artış ile sürdürmektedir.

Üretim Noktası

Yalın üretim sistemi uygulanılan 3500 m2'lik üretim tesisinde, yıllık 1,5 milyon triko üretimi gerçekleştirilir. Tesiste kalite kontrolden depoya, kesim atölyesinden baskıya, dikişten nakışa, ütüden pakete kadar tüm birimler mevcuttur.

3 Ayrı Kıta

Yurt içi satışlarının yanı sıra, Avrupa, Asya ve Afrika kıtasındaki bir çok ülkeyle bağlantı kurulur ve ihracat yapılır.

İhracat.

BİR ÜRETİM PROJENİZ Mİ VAR?

Müşterilerimizle her koşulda ve üretimin her aşamasında diyalog halindeyiz. Söz verdiğimiz ürün hedefini, söz verdiğimiz günde hazırlıyoruz. Üretim projelerinizde iş ortağınız olmaktan keyif alırız.
Call Now ButtonBilgi Hattı