Hakkımızda.

ÜRETİM TUTKUSU.

Üretme sürecinin başındayken,
kendinizi asla ama asla sınırlamayınız.
– John Stewart

Eze Tekstil, yılda 1,5 milyon üretim kapasitesi ve İstanbul Bağcılar ve Samsun Canik’te yer alan toplam 5000 m² kapalı alana sahip üretim tesisiyle müşterilerine her koşulda ve üretimin her aşamasında diyalog halindedir.

Küçük bir sermaye ile 2003’te İstanbul Güngören’de kurulan Eze Tekstil, bu güne dek yüksek makine teknolojisi, tecrübeli çalışanlar ve daha fazla müşteri memnuniyeti hedefiyle üretimden ihracata kadar ülkemizin en önemli firmalarından birisi olma yolunda ilerlemektedir.

Eze Tekstil, 20 senelik tecrübesiyle üretim kapasitesini ve saygınlığını her geçen yıl arttırmaktadır. Türkiye başta olmak üzere, uluslararası düzeyde birçok ünlü markaya da triko üreten Eze Tekstil, ilk gün nasılsa bugün de iş ortaklarına hep daha iyisini vermek için çalışıyor ve dünyayla yarışmaya devam ediyor.

Misyon

Eze Triko olarak belirlediğimiz en önemli misyonumuz, -şüphesiz- kaliteden ödün vermeden, maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak ürünler ortaya koymaktır. Mevcut düzeyde, kendi bünyemizde barındırdığımız yenilikçi personel, tasarım ve üretimle, en kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla sağlama çabası içerisindeyiz. Bütün bunları yaparken de, disiplin, etik ve yüksek ahlak anlayışından vazgeçmemek, temel misyonlarımızdan birisidir.

Vizyon

Tekstil ve sanayi sektörlerinde Türkiye’nin en önemli firmaları arasında anılmak ve ülkemiz için etkin bir rol oynamak en temel vizyonumuzdur.

  • Bunların yanında;
  • Çalışanlar arasında ayrımcılık yapılmaması,
  • Çevreye duyarlılık ve gelişime odaklanma konularında farkındalık yaratmak diğer vizyonlarımız arasındadır.

YETENEK

Hızlı Üretim 99%
Üretim Süreci Planlaması 97%
Anlık Kapasite Arttırımı 95%
Süreç Boyunca Müşteri İletişimi 93%
Tasarım 91%

ANATOMİ

Son 7 Yılın Anatomisi

Son yedi yıla bakıldığında ihracat ve üretim grafiğimizi devamlı arttırdığımızı gözlemlemektesiniz.

  • Üretim
  • İhracat

BİR ÜRETİM PROJENİZ Mİ VAR?

Müşterilerimizle her koşulda ve üretimin her aşamasında diyalog halindeyiz. Söz verdiğimiz ürün hedefini, söz verdiğimiz günde hazırlıyoruz. Üretim projelerinizde iş ortağınız olmaktan keyif alırız.
Call Now ButtonBilgi Hattı